The Village Україна пропонує добірку косметичних засобів у святковому дизайні та розповідає, як не прогадати з б’юті-подарунком. Набiр SPA COLLECTION KIT вiд iS CLINICAL® це найкращий вибiр для справжнього професiйного догляду за шкiрою обличчя у новому роцi!

Догляд за шкірою

Вгадати з таким презентом, не знаючи типу та проблематики шкіри, може бути складно. Обирайте універсальні продукти на кшталт крему для рук, бальзаму для губ і зволожувальних засобів для шкіри обличчя.

Заощадити на подарунку можна, придбавши святковий косметичний набір. Сети коштують дешевше, ніж окремі продукти, і продаються в гарних коробках, які не треба додатково перепаковувати.

Ще одна ідея для презенту – адвент-календар із б’юті-засобами. За традицією такі набори дарують ще першого грудня, аби до католицького Різдва можна було відкрити всі 24 комірки з подарунками. Однак ніхто не заважає вам подовжити свято подрузі чи другу та подарувати адвент-календар на Новий рік.

Набір iS CLINICAL® SPA COLLECTION KIT

Spa Collection Kit

iS CLINICAL® – американська космецевтика для салонного та домашнього догляду. SPA-набір цього бренду буде корисним як на етапі підготовки до Нового року, так і у відновленні шкіри після святкувань. До набору увійшли три бестселери iS CLINICAL®: зволожувальна маска з охолоджувальним ефектом, скраб TRI-ACTIVE EXFOLIANT і медовий очищувальний засіб, що розігріває шкіру та м’яко звільняє пори від забруднень.

Повна версiя статтi: The Village

Понравилась статья? Оцените ее на 5!Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)

Загрузка...

Официальный сайт iS CLINICAL® в Украине    »    Блог    »    20 ідей для б’юті-подарунків на Новий рік